cara

Vaše firma ← virtuální tiskový mluvčí → média, klienti, veřejnost

cara


Virtuální tiskový mluvčí funguje jako prostředník mezi vaší společností na jedné straně a médii, vašimi zákazníky a širokou veřejností na straně druhé.


ceny2Za zlomek ceny vám nabízíme profesionální služby, které ve velkých firmách zastávají klasičtí tiskoví mluvčí a celé týmy specializovaných PR pracovníků.

Díky službám, které vám nabízí náš virtuální tiskový mluvčí, mohou nyní těžit z výhod profesionálně zvládnuté marketingové komunikace i malé a střední podniky, které by si jinak na rozdíl od velkých firem a nadnárodních korporací specializované PR pracovníky nikdy nemohly dovolit.


Nepodceňujte negativní dopady špatně zvládnuté nebo úplně chybějící komunikace s médii, svěřte se do rukou profesionálů a už se jen naplno věnujte svému podnikání!Ceník našich služeb

Naše služby:ruka small2postbullets Vaším jménem za vás budeme vyřizovat veškerou PR komunikaci.

postbullets Budeme zpracovávat informace o změnách ve vaší společnosti,
o novinkách v nabídce vašich produktů, o vašich podnikatelských úspěších a pokrocích, o vašich úspěšných expanzích na nové trhy, nebo jakékoliv oborové i mimooborové zprávy, které si budete přát komunikovat s veřejností a vytvoříme z nich profesionální novinářské články, rešerše a PR nebo tiskové zprávy na úrovni.

postbullets Budeme dlouhodobě budovat pozitivní mediální obraz vaší společnosti a v případě potřeby zastaneme i kompletní krizovou komunikaci a pomůžeme vám tak efektivně minimalizovat škody nastalých problémů.

postbullets Díky našim službám budou vaši současní i budoucí zákazníci vždy informováni o aktuálním dění ve vaší společnosti. Nebudete už muset ztrácet čas s psaním novinek a tiskových zpráv – veškeré texty zpracujeme a rozešleme za vás.

postbullets Disponujeme rozsáhlou databází kontaktů do všech oblastí českého mediálního světa a nyní jsme se rozhodli nabídnout její plné využití i vám.

postbullets Krom toho, pro vaší firmu zajistíme i nové možnosti inzerce
v oborových médiích, kterým pak naopak budeme nabízet možnost vašeho profesionálního vyjádření k problematice z vaší branže.
klienti